Przypominam jesli jest ktoś jeszcze chętny na rywalizacje TYP to czas zgłaszania mija 30-06-23 wiec zapraszam do zabawy w Typa.

Zbliża się koniec przyjmowania gołębi . przyponinam o nadsyłaniu dokumętacji wymaganej do gołębi, oraz dokonywanie brakujących opłat. 

Krótka relacja z kolejnego dnia na WG.

Pierwsze wyjście.

28-03-23

Pierwsze gołębie już są zameldowane na WG . Przepraszam że jeszcze nie są widoczne na stronie . Lada dzień wszystko ruszy .  Przypominam o nadsyłaniu razem z ptakami wymaganej dokumętacji .

                                            Pozdrawiam DOBRY LOT.