Wczorajsza burza i piorun który uderzył parę metrów od gołębnika narobił jakieś szkody w systemie . Niestety na tym się nie znam I naprawa trochę potrwa . Czyli przez ten czas nie będzie widać gołębi na statystykach . Mam tylko nadzieję że to nic poważnego.